SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

Turnaje ČRA 2008

Slušné výskedky z víkendu :)

Další bodíky do žebříčku ČRA byly rozděleny v sobotu 12. 4. Z našich hráčů z SKS Rico Tábor se kluci rozjeli na turnaj kategorie A a B.

"A"čkový turnaj se konal letos poprvé na jihu Čech v Jindřichově Hradci, takže jsme to měli kousek. Možná i to byl důvod naší "hojné" účasti - Alan Mačor, Jarda Kindl, Luboš Falada, Přemek Špaček a Martin Vlach - to byla naše soupiska. V Jindřichově hradci se zadařilo a tak kluci dopadli velmi dobře, však koukněte do výsledků. Speciální cenu by si za sobní zápasy zasloužil Martin Vlach, který sice neobsadil žádnou z předních pozic, ale v turnaji odehrál neuvěřitelných 23 setů!!! Škoda, že na to se nehraje :)))

Výsledky "A"čkového turnaje

Na "B"éčko se na Pražskou Palmovku vydal osamocený kůň Michal Duba. Prý ho tady kritizuju docela často, tak ho mám jednou taky pochálit, no tak teda jo - Míšo super, konečně se zadařilo :) Michal hrál o víkendu v dobré formě a obsadil na "B"éčku šesté místo k čemuž mu patří upřímná gratulace :)

Výsledky "B"éčkového turnaje

 


 

Aktualizovaný žebříček

 


 

Máme i pohárky :)

V sobotu 8. 3. 2008 z nášeho klubu jeli na další kolo celorepublikových turnajů Alan Mačor, Jarda Kindl a Luboš Falada na "A"čko a Michal Duba na "C"éčko.

Hned po cestě na sever, kde se konalo jak "A"čko (v Peci pod Sněžkou) tak "C"éčko (v Trutnově) dostal Míša "drobeček" Duba ultimátum, že když už jede na "C"éčko tak tam musí uhrát v nejhorším případě 3. místo jinak jede domů vlakem :) To se mu tedy nakonec podařilo a z turnaje odešel jako vítěz, dostal pohárek, měl radost a chtěl jít pařit - no teda nevim, ale na vyhrání "C"éčka toho zase tolik ke slavení neni :D

V Peci na "A"čku to bylo trochu drsnější. Los určil, že v jednom ze čtvrtfinálových zápasů na sebe narazili Luboš a Jarda - takže jeden z nich měl jisté semifinále. Nakonec to byl Jarda Kindl, Luboše to nějak nebavilo tak to odchodil :( no jeho smůla!!! Jarda šel tedy do zápasu o třetí místo, který nad Martinem Rudovským vyhrál a dostal se tedy na "bednu" :) Alan dostal "stopku" už ve druhém kole od Miloše Pokorného, takže to Alan dotáhl jen na páté místo o které hrál s Lubošem. Takže Jarda třetí, Alan pátý a Luboš šestý...

No nic moc hoši!!! Snad se příště zadaří trochu víc ;)

Luboš jel sám...

V sobotu 9. 2. 2008 se hrálo letošní druhé kolo celorepublikových turnajů. Tentokrát se nemusel žádný turnaj rušit, k čemuž jsme museli značně přispět i my.

Na "A"čkovém turnaji jaksi nebyl pořadatel a tak jsem se toho ujal s radostí já. Jako hráč vyrazil z našeho klubu jenom Luboš Falada. Ostatní se asi bojí nebo vymlouvají :( Luboš jel  na "A"čko do Dvora Králové, kde jsem dělal pořadatele, takže bylo zaděláno na krásný výsledek :))) No, ale to se bohužel nepodařilo, Luboš byl až dvanáctý a to sem se vážně snažil :) Asi to bude chtít na příště trochu víc potrénovat, ale je fakt, že měl na prd los - hned v prvním kole dostal Miloše Pokorného...

Oficiální komentář

Výsledky ze Dvora Kráklové

 

Výsledky prvních turnajů

V sobotu se na první letošní "A"čkový turnaj na Palmovku vydali hájit naše barvy Přema Špáča, Martin "Spára" Vlach, Luboš "Brufáč" Falada a Jarda Kindlos. Kluci zahráli docela svůj standard, ale na bednu to tedy tentokrát nestačilo ani jednomu. Tak snad příště. Jinak fajnovou reportáž ze soboty stihl i při svém značném vytížení sepsat Jarda Rudovský, tak na ní koukněte - je TADY. Pavouka a výsledky z "A"čka naleznete TADY. Aktualizovaný žebříček se dá očekávat až k prvnímu dni následujícího měsice - tedy 1. 2. 2008 - což by se mělo stát v letošním ročníku zvykem.

Na "B"éčkový turnaj do nového ricochetového centra v Pardubicích se nepřihlásil dostatečný počet hráčů a tak byl turnaj zrušen. "C"éčko v Jindřichově Hradci dopadlo stejným způsobem a "C"éčko v Peci pod Sněžkou se hrálo. Výsledky a reportáž jsou na stránkách ČRA.

Výsledky "A"čka - Palmovka

Reportáž z "A"čka by Jarda - Palmovka