SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

Turnaje ČRA 2007

Trochu se zpožděním...

V sobotu 20.10.2007 se opět roztočil kolotoč turnajů pod hlavičkou ČRA. Hrálo se na Palmovce a v Hradci Králové. Byl jsem trochu na delší dobu mimo a měl hodně práce, a tak se na stránkách neobjevily žádné informace, za což se strašně moc omlouvám... Tak se značným zpožděním alespoň v rychlosti.

 


 

Na "A"čkový turnaj do Hradce Králové z našeho klubu jel pouze Přema Špaček. V Hradci se mu hrálo dobře a dostal se na bednu - na druhé místo. Takže gratulace Přemo ;) Kompletní výsledky z Hradce ZDE

 


 

Na "B"éčko na Palmovku si našel cestu Michal Duba. S dobrým losem tentokrát naložil daleko lépe, než minulý měsíc a tak se dostal na dobré čtvrté místo - takže "Míšovi taky gratulujeme" a pro příště přejeme už nějaké to medailové umístění ;) Výsledková listina z "B"éčka je TADY

Další body do ofiko žebříčku :)

 

V sobotu 22. září se hrály další celorepublikové turnaje všech kategorií. "A"čko tentokrát na Palmovce, "B"éčko v Hradci Králové a "C"éčko na PRO-6tce. Jelikož sme se všichni z našeho klubu přes prázdniny tak nějak poflakovali, moc netrénovali a na turnaje spíše nejezdili, chtěli jsme to nyní napravit!

 


 

Na "A"čko na Palmovku jela naše elitní skupinka - Přéma Špaček, Ondra Špaček, Luboš Falada, Tonda Miloschewitsch a Martin Vlach. S příznivým losem si kluci jeli pro přední umístění - no teda vlastně jelikož přijel Honzík Veselí tak to první místo bylo docela zapikaný, ale co, hlavně že si parádně zahrajem a všem to natřem :) Kluci hráli perfektně, navíc Luboš chytil fakt sqělou formu a tak skončil na perfektním pátém místě, což je v nabité konkurenci megaúspěch.

1. Veselý Jan

2. Malý Radek

3. Hušek Petr

4. Špaček Přema

5. Falada Luboš

6. Kočvara Eda

7. Špaček Ondra

8. Miloschewitsch Tonda

 


Na "B"éčko do Hradce Králové se vypravil osamocený Michal Duba, ale jel tam na pohodu - jako nasazená jednička, takže se čekal pohárek za první místo :))) No jo, ale ono opla - Míša nějak zapomněl přes prázdniny trénovat... Bohužel se Michalovi nepodařilo zvítězit ani v jednom jediném zápase a tak měl štěstí, že jako nasazená jednička první kolo nehrál a neskončil na posledním místě, nýbrž na místě osmém - OSTUDA!!! Ale tak co svět se nezboří a příště už to bude mnohem lepší ;)


Srpnové turnaje máme za sebou...

Mno ne, že by náš tým v sobotu všecko vyhrál, ale vlastně to tak špatný, v rámci možností, nebylo. Na "A"čkový turnaj do Pece pod Sněžkou jeli Přema a Ondra Špačkové, Luboš Falada a Tonda Miloschewitsch. Do Pece si přijeli zahrát i ti nejlepší - Veselý, Pokorný. Celkem bylo v Peci 19 hráčů. To je zatím nejlepší "A"čko za letošní rok.

Od "Veselky a Pokase" nikdo nečekal nic jiného než první a druhé místo a kluci od nás si toho byli plně vědomi. Hráli tedy bez stresu a mohli jedině překvapit. Překvapení se však nekonalo... Co naplat, musíme všichni ještě hodně potrénovat, abychom se dostali na jejich úroveň, zatím můžeme být jen vděční, že si s nimi můžeme občas někde zahrát a třeba od nich něco okouknout :)))

 


1. Pokorný Miloš

2. Veselý Honza

3. Špaček Přemek

7. Špaček Ondra

10. Miloschewitsch Tonda

11. Falada Luboš


Výsledky a po červnových turnajích

Alan makal včera jak jen mohl a tak máme již dnes jasno kdo na jakém místě po červnových turnajích jsme. Pro náš tým nebyly červnové turnaje zrovna bodově nejplodnější, hrál pouze Jarda Kindl, který na "A"čku zkončil na trapném pátém místě ze sedmi účastníků, a Michal Duba, který vyrazil do Rožnova pod Radhoštěm, kde uhrál 4 místo, což docela ujde, ale bedna to neni... No máme co zlepšovat, potrénujem 14.7. na Jihočeském poháru a 4.8. všem ukážeme kde že se to hraje ten nejlepší ricochet :)))

 


Výsledky:  "A"čko   "B"éčko   "C"éčko - Palmovka   "C"éčko J.Hradec

A je dohráno!

Na "A"čko k nám do Plané nad Lužnicí bylo přihlášeno pouze 8 hráčů, dostavilo se na nakonec pouze 7 - Luboš Falada kvůli zdravotním problémům nemohl nastoupit. Chybějící kvantita hráčů byla však řádně vykompenzována hráčskou kvalitou. No pouďte sami - Honzík Veselý, Štěpán Krča, Roman Cenek, Jarda Kindl, Eda Kočvara, Petr Novák a neregistrovaný Mario Ďuračka.

Čest našeho klubu hájil pouze Jarda, který měl tentokrát smůlu na los a hned v prvním kole vyfasoval Honzu, čemuž se mezi "ricocheťáky" říká stopka v prvním kole :))) Jarda se pokusil kousnout v prvním setu, ale ani to neodvrátilo jednoznačnou výhru Honzi 3:0. Honza Veselý nakonec turnaj bez problémů vyhrál, když ve finále smáznul Romana Cenka 3:0. To, že k nám přijela absolutní republiková špička potvrzují i 4 prasklé míčky během turnaje, na kterém hrálo sedm lidí...

1. Honza Veselý jr.

2. Roman Cenek

3. Štěpán Krča

4. Eda Kočvara

5. Jarda Kindl

6. Petr Novák

7. Mario Ďuračka

Další body do žebříčku

21.4.2007 se hráli další turnaje ČRA. Nějak se mi nepodařilo sepsat komentáře a nabýdnout vám nějaký ty fotečky. Chybu napravuji právě teď.

"A"čko

"A"čko se tentokrát hrálo v Praze na Pro - 6. Dostavilo se celkem 14 hráčů a mezi nimi nechyběli hráči z SKS Rico Tábor - Přemek Špaček a Martin Vlach. Martin si nedávno zrakvil raketu a tak si pořídil novou a když říkám novou, tak mám na mysli úplě novou červenou raptorku (viz. fotky nových raket). Snad se mi ho podaří ukecat a o raketě písne něco zajímavého nebo tak něco.

Turnaj probíhal ku spokojenosti všech. Vyhrál Štěpán Krča, který se přijel odreagovat od učení na maturitu, druhý skončil Roman Cenek a třetí místo obsadil Přema Špaček, když si spočítal, že jako nasazená dvojka může bodovat pouze na jedničce na Edovi Kočvarovi a získá tím více bodů, než kdyby turnaj vyhrál a tak nechal v semifinále chytře vyhrát Romana Cenka a šel hrát o třetí místo s Edou... No... Zajímavé. Martin Vlach obsadil s novou raketou výborné šesté místo.

Fotogalerie: ANO

Výsledky: ZDE

1 Krča Š.
2 Cenek R.
3 Špaček P.
4 Kočvara E.
5 Dočekal M.
6 Vlach M.
7 Štolfa K.
8 Špaček O.
9 Zajpt J.
10 Zadina P.
11 Veselý J.sr
12 Brňák P.
13 Uhlíř V.

 


"C"éčko

Na céčkový turnaj, který se hrál ve Štětí od nás bohužel nikdo nevyrazil. A info nikde tak nejsou. Takže alespoň jukněte na výsledky ať si uděláte trochu obrázek o tom jak to tam vypadalo ;)

Fotogalerie: není

Výsledky: ZDE

1 Weber M.
2 Tichý Z.
3 Paulasová D.
4 Forman M.
5 Červený J.
6 Skála L.
7 Kolafa L.
8 Tichý D.
9 Schneider M.
10 Přichystal D.
11 Fryč M.

 

Plácali sme jako o život :)

Poslední březnový den patřil dalším republikovým kláním v ricochetu. "C"éčko se konalo v Trutnově, "B"éčko hostila Plamovka v Praze kde si dali dostaveníčko i ricochetačky a historicky poprvé se republikový turnaj hrál v Plané nad Lužnicí, kde sme si střihli rovnou "A"čko.

 

"A"čko

Do Sportcentra v Plané nad Lužnicí se na turnaj nejvyšší úrovně přihlásilo 14 hráčů. Z nich k nám v sobotu našlo cestu 12, někteří tedy s drobnějšími komplikacemi a příjezdem do jiného jihočeského rico-centra, ale nakonec k nám našel cestu i Petr Brňák :)

Na "A"čkovej turnaj je dvanáct hráčů v letošním roce slušnej počet a na náš jeden kurt tak akorát aby jsme si všichni zahráli. Hrát se začalo okolo deváté hodiny ranní. S postupem času značně houstla atmosféra a okolo jedné hodiny odpolední byly k vidění zápasy plné nervů, vypjatých situací, sporných míčů a nadšení pro hru.

V kotli fanoušků panovalo veselí a zábava o kterou se staral svými výstupy především Eda Kočvara (koukněte na fotky, to se pobavíte:)))). Atmosféra byla parádní a to taková až ji Petr Brňák neunesl a vyžádal si klid za sklem.

V odpoledních hodinách se turnaj chýlil ke konci. Do semifinálových bojů se nakonec probojoval Přema Špaček a Roman Cenek, Jakrda Kindl a Eda Kočvara. Finále se pak stalo čistě naší záležitostí. Utkali se proti sobě Jarda Kindl a Přemek Špaček. Bohužel to bylo přemotivované a zápas skončil bez většího boje jasnou výhrou Jardy Kindla. Jarda si však sobotní vítězství po právu zasloužil - byl nejlepší a nikdo z nás na něho neměl. O třetí místo se pak poprali věční rivalové Roman Cenek a Eda Kočvara. Romanova výhra a celkově tedy třetí místo asi Edu rozhodili do takové míry, že od nás odjel tak rychle, že se ani nestihl vysprchovat. Mno asi se nám republiková jednička ani nezapotila a čtvrté místo pro něho není žádným umístěním :)))

No takže nezbývá než kounout na parádní fotečky, pogratulovat Jardovi, vzdát hold poraženým a vyzdvihnout sqělý výkon Honzy Rady, který ukázal, že ricochet se dá na profesionální úrovni hrát velmi dlouho. 

Fotogalerie: ANO

Kompletní výsledky ZDE

1 Kindl
2 Špaček Př.
3 Cenek
4 Kočvara
5 Rada
6 Vlach
7 Brňák
8 Stibal
9 Špaček O.
10 Holan
11 Donát
12 Sladovník

 

"B"éčko

Na Palmovce byla tradičně sqělá účast. Přihlášeno bylo 24 hráčů z nichž se dostavilo 22. Z našeho týmu vyrazili na Palmovku Michal Duba a Luboš Falada.

Chtělo by se až říct bohužel - na Palmovku si přijel mezi běčkaře zahrát také Láďa Tesárek, který nemá na béčku co dělat a měl si radši přijet poměřit síly do Plané nad Lužnicí. No co se dá dělat - asi se bál, že by u nás dostal na zadek :)))

Láďa si tedy turnaj bez problémově vyhrál po výhře tři jedna nad Marcelem Juráněm ve finálovém zápase. Luboš Falada obsadil velmi pěkné páté místo díky svým stabilním a vyrovnaným výkonů. Michal Duba tak trochu zklamal - skončil na čtrnáctém místě, ale mě na to spoustu výmluv (špatnej los, nejasnosti v posuzování strouků a podobně). No nic no - po bitvě je každej generál a kdyby měl Míša o 20 kilo míň mohlo to být jinak, co si budem povídat, že?!? :)

Fotogareie: není

Oficiální komentář pořadetele: ZDE

Kompletní výsledky: ZDE

1 Tesárek Ladislav
2 Juráň Marcel
3 Lukáč Karel
4 Bělohubý Karel
5 Falada Luboš
6 Jokl Filip
7 Kadlecová Veronika
8 Dědičík Zdeněk
9 Rudovský Martin
10 Synek Milan
11 Červený Jan
12 Nejedlý Vladimír
13 Portl Martin
14 Duba Michal
15 Jirkovský Pavel
16 Kukla Tomáš
17 Bohuslav Martin
18 Kaskoun Jan
19 Kukač František
20 Skala Libor
21 Lexa Pavel
22 Kolafa Lukáš

 

"C"éčko

"C"éčkovej turnaj pořádal Trutnovský tým. Nikdo z SKS Rico - Tábor si tentokrát do Trutnova výlet neudělal. Bohužel se ke mě tedy nedostaly žádné zajímavější informace, kromě výsledků...

Fotogalerie: není

Výsledky ke stažení: ZDE

1 Beluský Milan
2 Toman Rostislav
3 Röszler Jiří
4 Vlček Petr
5 Bakoč Zdeněk
6 Šolín Jakub
7 Vraňan Miroslav
8 Jiránek Václav
9 Řezníček František
10 Kraus Pavel
11 Bedlivý Pavel
12 Valenta Jaroslav
13 Mládek Martin
14 Forman Michal
15 Hýbl Jiří
16 Mlynář Václav
17 Vondra Tomáš

 

Vyrazili jsme pro další body do žebříčku!

10. března se sehráli další turnaje pod hlavičkou ČRA. Konečně by se naplno měli projevit změny v systému pořádání turnajů a tak se očákavala větší účast hráčů na turnajích, víc zápasů a víc zábavy. No jak to dopadlo posuďte sami - jako 27 hráčů na "C"éčku to je bomba :)

"A"čko

Na "A"čkovej turnaj z našeho klubu vyrazil do Pece pod Sněžkou do hotelu Horizon za Arnoštem samotinkej Přema Špaček, ale to určo neznamená, že by se Přema bál :) Jarda Kindl taky uvažoval o tom že by se zůčastnil, ale v pátek před turnajem jsem ho potkal v Apolu, takže bylo jasný, že nepojede... No a Přema nezklamal. Ve finále se potkal s Pokorným... no nic no to asi bylo jasný, opět.

Výslekdy ke stažení: ZDE

Fotogalerie: není

1 Pokorný
2 Špaček
3 Dočekal
4 Kočvara
5 Cenek
6 Zadina
7 Taláb
8 Sedlák
9 Davídek
10 Beluský
11 Hytych A.
12 Toman

"B"éčko

"B"éčko se hrálo v Hradci Králové. Bylo čtrnáct hráčů. Od nás bohužel nevyrazil nikdo a tak nemám info, který bych sem napsal.

Tak alespoň výsledky ke stažení: ZDE 

Fotogalerie: není

1 Ladnar
2 Pozner
3 Herda
4 Solín Jan
5 Lukáč
6 Hofman
7 Jirkovský
8 Vlček
9 Mach
10 Synek
11 Lhotský
12 Šolín Jakub
13 Rosler
14 Janák

"C"éčko

Na "C"éčko na Palmovku přijelo neuvěřitelných 27 hráčů. Slovy ředitele turnaje Jardy R.: "to bude "céčko" jako bejk" se začalo hrát kolem deváté ráno a poslední zápas končil někdy kolem půl sedmé večer. Ale komu by to ve špičkovém centru jako je Svět pod Palmovkou vadilo? Celej den strávenej v příjemné atmosféře, báječná organizce a spousta lidí zapálených do ricochetu - byla to jedním slovem PARÁDA. Z nás Plaňáků pod Palmovku vyrazili Pavel Holan a Michal Duba se slovy jdem si pro pohár :) A ono nakonec jo. Michal Duba druhej, Pavel Holan až devátej - jako pěkný zklamání, ale co se dá dělat, je potřeba ještě potrénovat a příště těm bábovkám ukázat cač je toho loket.

Výsledky si stáhněte a koukněte jak sme to tam plácali: ZDE

Fotogalerie: ANO

1 Juráň Marcel
2 Duba Michal
3 Sochr Pavel
4 Kukla Tomáš
5 Kadlecová Veronika
6 Nejedlý Vladimír
7 Červený Jan
8 Kukač František
9 Holan Pavel
10 Štěrba Eduard
11 Hubička Jaroslav
12 Šimko Tomáš
13 Skala Libor
14 Nejedlý Ladislav
15 Formanová Věra
16 Fryč Miloslav
17 Kalaš Jaroslav
18 Rudovský Jaroslav
19 Kisvetr Jiří
20 Kaskoun Jan
21 Lexa Pavel
22 Jiříková Alena
23 Synková Radka
24 Forman Michal
25 Přichystal David
26 Jura Valstimil
27 Štěpánková Petra

 

 

Vyrazili jsme na "A"čko "B"éčko i "C"éčko a ostudu jsme rozhodně neudělali!!!

10. února se konečně začali hrát turnaje ČRA pro rok 2007. Letos se hraje podle lechce pozměněného systému, kerý má za úkol přilákat k ricochetu více hráčů a posunout tak ricochet zase někam trochu dál, a právě proto, aby se tento systém stihl připravit, se v lednu nekonal žádný turnaj.

"A"čko

V Trutnově se hrálo "A"čko. Přihlášeno bylo 12 hráčů a nechyběli mezi nimi ani kluci od nás z SKS Rico Tábor. Ukázat se v novém roce jeli Alan Mačor a Přemek Špaček. Jejich ambice? No jedině první a druhé místo :) nic jiného se u nás na jihu nebere :) No dobře úplně to nevyšlo, bohužel... Nakonec z toho bylo druhé a třetí místo což je taky báječný ;)

Celé výsledky stahujte: ZDE

Fotogalerie: neni

1 Hušek
2 Špaček
3 Mačor
4 Kočvara
5 Cenek
6 Sedlák
7 Krča
8 Zadina
9 Taláb
10 Mach
11 Toman
12 Kuře

 

 "B"éčko

V Praze na PRO-6 se hrál "B"éčkový turnaj a hájit naše barvy se vydal Ondra Špaček. Bylo dopředu jasný, že Ondra bude bojovat o přední umístění. Přihlášeno bylo táké pouze 12 hráčů a Ondra byl 1. nasazený. Bohužel na první místo také nedosáhl, když prohrál ve finále s Maxou po bitvě 2:3. Mno byla to prostě smůla, příště už to klapne ;).

Kompletní výsledky jsou: ZDE

Fotogalerie: není

1 Maxa
2 Špaček
3 Dědičík
4 Novák
5 Synek
6 Kosina
7 Jirkovský
8 Šilhan
9 Nejedlý
10 Vyskočilová
11 Skala
12 Veselý

 

"C"éčko

Nakonec tedy turnaj nejnižší urovně - tedy "C"éčko v Peci pod Sněžkou. Tam se nás vydali reprezentovat Pavel Holan a Michal Duba. Na "C"éčko se jezdí vyhrávat. (heh jak na to tak koukám tak mi jsme jeli vyhrávat na všechny turnaje :))) Mno  turnaj to byl fajnový. V Horizontu byla perfektní organizace Arnošta a tak turnaj proběhl zcela bez komplikací a pěkně rychle. Bohužel bylo přihlášeno pouze 8 hráčů, což byla velká škoda. Nakonec jsme se úmístili taky velmi pěkně - na druhém místě Pavel, na čtvrtém Michal. 

Kompletní výsledky: ZDE

Fotogalerie: ANO

1 Beluský
2 Holan
3 Vlček
4 Duba
5 Šolín Jan
6 Šolín Jakub
7 Bakoč
8 Menoušková