SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

Liga družstev

Nakonec TŘETÍ :)

Jelikož se klub Horizont Pec pod Sněžkou nedostavil na závěrečné kolo 1. ligy byl sportovní komisí vyřazen, jeho výsledky za celý ročník byly anulovány a Horizont nuceně sestoupil do druhé ligy. Po vymazání výsledků a jejich nezbytném přepočítání za celý rok se náš "Ačkový" tým SKS Rico Tábor A posunul z pátého na třetí místo :) Heh sice je to bestiální, ale super, ne? :)))

5. a 2. místo...

Závěrečné kolo ligy družstev, které se hrálo v sobotu 10.11. na Palmovce a na PRO-6tce určilo vítěze ligy, postupujícího do první ligy a sestupujícího do ligy druhé.

 

Na první ligu se barvy našeho "áčkovýho" týmu vydali hájit ti nejlepší - Přemek Špaček, Alan Mačor a Zdenča Vlachová Špačková. Jako náhradník se ještě vetřel Jarda Kindl, vzal si sebou tašku, jako těžkou tašku, ale co v ní měl se za celý den nikdo nedozvěděl, protože Jarda jí ani neotevřel :))) Cíl na sobotu byl v "áčku" jasný - "na první místo se už nedostaneme, uděláme tedy všechno proto, aby sme byli druzí." Mno a tohle jaksi taksi nevyšlo :( Alan totiž hned jak přišel na kurt tak dostal nasekáno od Tesárka a bylo vymalováno. Heh a pak to omlouval nějakou nervozitou, no nevim, možná v tom bylo ještě něco jiného... No a tak "áčko" skončilo celkově až na pátém místě :((( Škoda, po loňském prvním místě je to docela zklamání... První ligu vyhrála zaslouženě PRO-6tka v čele s Honzíkem a Ewkou :)

 


 

Na druhou ligu jeli Luboš Falada, Pavel Holan, Michal Duba a Alena Ďuračková. Před závěrečným kolem bylo "béčko" na druhém místě, na prvním místě s docela jasným náskokem Vagon Team a tak byla priorita udržet si druhé místo před Hradcem Králové a zároveň tak obhájit druhé místo z loňského roku. Ráno to vypadalo docela bledě, protože Hradec nás hned v prvním zápase ráno porazil 2:1 a tak jsme měli o druhé místo celý den docela strach. No ale hrál Luboš a dalo se na něj docela spolehnout, takže nakonec těžká pohodička. Konečné druhé místo je pro nás úplně supr :))) Fotky z druhé ligy jsou již tradičně uloženy na serveru rajce.net a v malém náhledu je naleznete zde pod článkem.

 


 

A aby informace byly kompletní tak se ještě sluší dodat, že po posledním zápase 1. i 2. ligy se většina hráčů sešla na Palmovce, kde se konala závěrečná párty, bez které by liga nebyla kompletní. Nechyběl samozřejmě ani slavnostní přípitek z poháru, který jsme museli letos odevzdat na PRO-6tku. Alkoholem se na Palmovce nešetřilo a je docela dobře, e v sobotu měla policie v Praze jiné starosti než hlídat hladinu alkoholu v krvi ricocheťáků/řidičů... Fotky opět pod článkem ;) Takže zatim čus všichni ligový hráči a hráčky, už teď se těším na příští ročník.


No ale snažili sme se...

V sobotu 1. září se hrálo již třetí, tedy předposlední, kolo ligy družstev. 1. liga se hrála v Kunraticích, 2. liga na Palmovce.

 

Na 1. ligu jelo SKS Rico Tábor obhajující loňský titul ve složení "bolavý a bolavější" :) Na obhajobu titulu z minulého roku už to v letošním ročníku nevypadá, bohužel :( Jarda Kindl na jedničce a Alan Mačor na dvojce hráli s nedoléčenejma nohama a Katka Kindlová to sama prostě vyhrát nemůže, i když se v sobotu nedařilo ani jí... Dvě výhry, dvě prohry - to prostě nestačí. No nic, tak se holt letos smíříme s porážkou a dáme se pořádně dohromady na příští ročník... (heh tak to říkaj poražený hvězdy vždycky, ne?!? :))))

 

Druhá liga na Palmovce zvedla náladu nejednomu týmu a tak hned první zápasy nasadili laťku velmi vysoko. Vždyť hned první zápas od 8 hodin mezi Milanem Synkem a Jirkou Kisvetrem se hrál na 5 velmi vyrovnaných setů... Náš tým jel na druhou ligu v oslabeném složení a tak byly ambice podobné jako na první lize :/ Nezbylo nám než dát do hry srdíčko a nechat na kurtě všechno. Jenže ani to nestačilo. Nakonec z toho byly dvě výhry a tři prohry - no asi budeme o obhajobu druhého místa ještě pořádně zabojovat v posledním kole, které se chystá na 10. listopadu.

 

Výsledky:      1. liga             2. liga

 Fotky:     2. liga

 V sobotu 2.6. jsem si byli zahrát další kolo Ligy Družstev 2007. Byl to pro náš klub úspěšný víkend? No tak nějak částečně....

1.LIGA

Na 1. Ligu vyrazilo naše "A"čko v takové dost na rychlo splácnuté sestavě. Alan se na kurt zatím moc nežene, Přema byl bohužel zaneprázdněn a tak na pozici jedničky jel Jarda Kindl. Pohoda, Jarda by tam neměl mít žádného soupeře, říkalo se v pátek. Na dvojku šel Martin Vlach a za holku jela Katka Kindlová.

Výkon "A"čka večer Alan komentoval slovy: "Ty pitomci na "A"čku ty tam jeli asi na pouť nebo co. Jarda dostal naklepáno od Marcela Juráně jak malej kluk a Martin tam taky něco prohrál. Katka se taky moc nechytala. Podělali, co mohli"

Nedá se nic dělat, bohužel každý den se nedaří. Budeme muset zabojovat příště, jinak by se nám sen o obhajobě titulu mohl rozplynout jako obláček kouře...

Kompletní výsledky najdete ZDE

2.LIGA

Na druhou ligu jel náš tým v pohodovém a již relativně stabilizovaném složení. Na jedničce Luboš Falada, na dvojce Pavel Holan a holka byla tentokrát místo Verči Simona Broukalová.

Před ligou jsme moc netrénovali, a tak jsme tam nejeli s žádnejma velkejma ambicema. No jo, ale co na plat - prostě nám to lítalo :))) Na co jsme šáhli to klaplo a padalo nám to tam, kam mělo a hlavně do spár, čímž jsme několika soupeřům vzali všechnu chuť hrát a stali se terčem posměch jako: "co to tam v tej Planej trénujete???" :) Šli jsme od jednoho vítězství ke druhému, jen tan Vagon jsme nedali... Škoda, že si Vagon přivedl na hostování dobře hrajícího juniora Jirku Žádníka, který naší Simonu porazil, jinak bysme je bejvali kousli. No tak příště. Opět tedy druzí - považujeme to ale za úspěch ;)

Výsledky jsou ZDE

Fotky ke stažení TADY

Liga začíná

24.2. začal druhý ročník ligy družstev. Po loňském prvním místě našeho "A"čka v první lize a druhém místě "B"éčka ve druhé lize jsme měli celkem co obhajovat.

1. LIGA

Tým "A" vyrazil na Palmovku na první ligu ve složení Alan Mačor, Jarda Kindl a Katka Kindlová. Při pohledu na ta jména by se chtělo říct, že je první místo opět naše, ale chyba lávky. Alanovi se při druhém zápasu proti Rožnovu podařilo nešťastně utrhnou si achilovku :( a Rožnov nás díky skrečovanému zápasu porazil. Místo Alana nastoupil Martin Vlach, který nebyl bohužel na soupisce družstva což přivolalo problémy s vedením ricochetu, ale nakonec se vše vyřešilo pochopením této nepříjmné situace a Martin nejen že hrál, ale jeho výsledky byly i uznány. Nakonec jsme tedy byli druzí za Brnem, ale to se nám podaí jistě v příštím kole až budeme s Brnem hrát lehce napravit :)))

Kompletní výsledky stahujte: ZDE

 

2. LIGA

Náš "B"éčkový tým měl zpočátku problémy se složením. Ještě týden před začátkem ligy nebylo vůbec jisté zda se druhé ligy zúčastníme. Nakonec jsme tým dali dohromady a do Kunratic vyrazili ve složení: Laboš Falada, Michal Duba, Verča Holická. Nedávali jsme si žádné přehnané šance a jeli jsme si prostě zahrát, i když s vědomím že loňské družstvo zkončilo na druhém místě. Nikdo z nás na družstvech nikdy předtím nebyl a tak jsme ani moc nevěděli co nás čeká. Verča dokonce ani nikdy v životě na žádném rocochetovém turnaji nebyla, jelikož ho v době konání ligy hrála teprve asi tak tři týdny :) Mno a ono hopla, mi nakonec byli druzí a jak už to tak na družtvech bývá ženská rozhoduje důležité zápasy :)

Kompletní výsledky najdete ZDE