SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

PARTIES

První maturák

Mno... Tak ani nechtějte nikdo vědět, jak to vypadalo v sobotu 26.10.2007 v Táborském hotelu Palcát, kde se konal první maturál letošní plesové sezóny. Maturanti ze Střední průmyslové školy strojní a stavební si připravili "fajnovej plesík" a tušim, že nejsem jediný, který neví jak se dostal do postele. Navíc si všichni dejte povinně minutu ticha za můj foťák, který věrně zprostředkovával obrazové materiály pro tento web - tyhle fotky, které najdete níže, jsou totiž poslední, které vyfotil :((( Nojo, co se dá dělat, střízlivý nás nedostanou :)))

 

FOTKY Z MATURAKU ZDE

Akce na Špačkově mlýně

Heh tak bylo 30. dubna. No klasika, každej běží někam k ohýnku a má strašnou chuť opéc kus nějakého nebohého zvířátka a pokud možno se při tom tak trochu zkalit :))) Jasně, ani my nejsme vyjímkou a tak sme museli vyrazit.

Původně sme se domluvili, že vyrázíme na Kozí Hrádek v Sezimově Ústí, ale tak to bylo takové onaké čudné a tak sme se na poslední chvíli přesunuly do Soběslavi. Přema Špaček tam má mlýn - heh proto se to asi jmenuje Špačkův mlýn - a tam sme jako správná parta zapařili. Z rico týmu tam byl Přema, Zdenča a Pavel. Akce se samozřejmě vydařila na jedničku (ostatně s náma není nikdy nuda takže to ani jinak dopadnout nemohlo a kdo nevěří ať přijede a zhodnotí jak umíme kalit). Zasvěcení nehchť prohlédnou fotečky, ostatní ať tiše závidí a příště jsou s námi ;)

!!!FOTKY Z AKCE ZDE!!!