SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

AKTUÁLNĚ

Jihočeský pohár 2008

Páté kolo Jihočeského poháru 2008 je za námi...

Po prázdninové pauzičce se do Sporcentra v Plané nad Lužnicí vrátila série ricochetových turnajů - Jihočeský pohár 2008.

Účast na turnaji vypadala na první pohled jako velmi slabá, jelikož několik stabilních hráčů našeho klubu je buď zraněno, nebo si vymýšlí různé důvody, proč nemají čas. Na turnaj se přihlásilo 9 hráčů a všichni přijeli. 9 hráčů je vlastně úplně akorát, všichni jsme si dosytosti zahráli a i večerní návštěvu Apola jsme stíhali v naprostém klidu :)

Turnaj byl ráno zahájen, jak je již u nás zvykem dopolední hrou ve skupinách. Ze skupin se pak postupovalo jako vždy do finálového pavouka. Nešťastný los, který se Alan mimochodem pokusil zfalšovat, ale Jardíkovi naštěstí neunikne vůbec nic, svedl hned v prvním kolem finálové osmičky dohromady dva hlavní favority a to Alana Mačora a Přemka Špačka. V úžasném zápase, který byl bezpochyby jedním z vrcholů turnajů, měl nakonec větší touhu po vítězství Alan a postoupil tak do semifinále a následně do finále, kde na Alana čekal Jarda "Jardík" Kindl. Finálový zápas pak vyhrál Alan zcela hladce a zaslouženě si tak odnesl z turnaje první místo. Jarda druhé...

Za zmínku stojí jistě také výborná forma, v jaké se po prázdninách přijela ukázat Veronika Kadlecová, která zaslouženě brala na turnaji třetí místo. Na čtvrtém místě pak Pavel Holan, pro kterého je to jeho nejlepší letošní výkon. (p.s.: měl jsem štěstí na los).

Nakonec nelze zapomenout také na zcela tragický výkon Martina Vlacha, který musel pro svou nemohoucnost turnaj předčasně ukončit, aby si neudělal moc velkou ostudu. Pak se neukázal ani večer v Apolu... radši :)))

Výsledky sobotního turnaje

Aktuální žebříček Jihočeského poháru

Žádné komentáře