SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

AKTUÁLNĚ

Jihočeský pohár 2008

Třetí kolo Jihočeského poháru

V sobotu 10. 5. 2008 se opět sjeli nejlepší "ricocheťáci" do Sportcentra v Plané nad Lužnicí, kde se odehrálo třetí kolo, již velmi prestižního, Jihočeského poháru. Turnaj proběhl ke spokojenosti všech, kromě Alana. Zkončil tentokrát až na pátém místě a to ho tak trochu "žere" ještě dneska :) A takhle sám Alan komentoval svůj výkon: "Stálo to za prd, příště musim máknout, vždyť letos je to moje poslední šance na výhru. Přema už se na mě moc dotahuje :(" Jako vždy, i tentokrát se Jihočeský pohár podařil. Body se rozdaly, občerstvení všem chutnalo a na párty po turnaji se vše rozebralo po taktické stránce. No prostě paráda :)

 

Výsledky:

Konkrétně nikdo neví, já u toho nebyl, protože jsem byl na operaci se slepákem, který mě trochu potrápil a Alan? No přeci by jste po něm nechtěli něco jako výsledky turnaje :)))

Každopádně konečné pořadí bylo následovné:

1. Přéma Špaček

2. Luboš Falada

3. Jarda Kindl

4. Miloš Stíba

5. Alan Mačor

6. Martin Vlach

7. Tonda Miloschwitsch

8. Zdenča Vlachová / Špačková

9. Pavel Jirkovský

10. Luděk Dvorský

11. Mario Ďuračka

12. Jarda Široký

13. Adam Široký

 

Aktuální žebříček:

Žebříček Jihočeského poháru 2008

 


 

A co bude dál? Další kolo Jihočeského poháru se hraje 12. 7. 2008 a buďte si jistí, že to bude hodně velké!!! Čeká se nabitý program i startivní listina hráčů, takže je na co se těšit. A ještě malá ochutnávka z července - těšte se na vyhlídkové jízdy parníkem :)))

 


 

Žádné komentáře