SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

AKTUÁLNĚ

Jihočeský pohár 2008

Druhé kolo je za námi :)

Sobota 29. 3. se stala dnem, kdy jsme sehráli v Plané nad Lužnicí druhé kolo Jihočeského poháru 2008. Cestu do našeho sportcentra si tentokrát našlo 18 hráčů - mezi nimi dvě hráčky. Již tradičně nechyběla "jihočeská elita" - Mačor, Špaček, Kindl...

V ranních hodinách se rozehrál turnaj prvními zápasy ve skupinách, kde se bojovalo o nasazení do finálového pavouka, který se začal hrát až v odpoledních hodinách. Zcela hladce prošel turnajem Alan Mačor, který v sobotu ztratil jen jediný set proti Martinovi Vlachovi a zaslouženě celý turnaj vyhrál. Rovněž velmi suverénně procházel turnajem Přemek Špaček, který pocítil hořkou chuť prohry až ve finále proti Alanovi. Za povšimnutí jistě stojí také výborný výkon Tondy Miloschewitsche, který v dechberoucím zápase o třetí místo porazil Jardu Kindla díky svému velmi vyrovnanému a trpělivému výkonu. O fanynky se při tomto zápase pokoušely mdloby, rakety občas lítali po celém kurtu, ale jinak to byl pro nás "diváky za sklem" nezapomenutelný zážitek. Kompletní výsledky zápasů ve finálovém pavouku si můžete prohlédnout ZDE.

Jak je již zvykem Alan s Alenou nám na Jihočeský pohár připravili grilované maso, pro kluky na bedně nějaké drobné ceny a především každému body do žebříčku, který najdete ZDE. Po turnaji jsme si dali také již tradičně dostaveníčko v Apolu, kde se tentokrát o hodinu zkrácená párty protáhla až do nedělního svítání. Jo a přišel i Luboš :)))

Výsledky sobotních zápasů

Žebříček Jihočeského poháru 2008 po dvou odehraných kolech

Žádné komentáře