SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

AKTUÁLNĚ

Jihočeský pohár 2008

Povedený turnájek :)

V sobotu jsme odstartovali další ročník Jihočeského poháru. Na turnaj se přihlásilo 12 hráčů včetně našeho juniora Adama, který si konečně troufl na "dospělácký" turnaj. V Palné se jako vždy sešla velmi zvučná jména - tak například Přemek Špaček, Alan Mačor, Jarda "objížděč" Kindl, Tonda Miloschewitsch... (teda vlastně Špáču bych měl škrtnout protože on vlastně nehrál, akorát postával na kurtě a vymlouval se, že nemá motivaci a nechce se mu, ale to sou jen výmluvy a všichni to víme - prostě mu to nejde, haha)

Hrát se začalo trochu se zpožděním, a proč? Těžko říct, asi se nikomu nechtělo vstávat na "devítku". Dopolední zápasy ve skupinách oddělili podle Tondových slov "zrna od plev" a odpoledne se začal hrát pořádnej ricochet. Na turnaji se kromě stálic plánského ricochetového nebe objevili také turnajoví nováčci (teda objevili se hodně náhodou, ale čert to vem) - Míra Mareš a Honza Pech, který se zapsal hláškou "prohrál sem, protože sem tlustý zpocený prase!!!" Výborně na turnaji zahrál Míra Tomášek, zaslouženě skončil na 4 místě. Třetí místo bral Tonda Miloschewitsch. Jarda Kindl, kterej ráno - teda v jednu odpoledne - přijel ještě s "dvojkou v krvi" a vypadal, že nepostoupí ani ze skupiny, obsadil nakonec druhé místo. Ve finále Jardu vykostil Alan, který tedy skončil na prvním místě.

Je fakt, že "jména" na prvním kole Jihočeského poháru sice byla, ale kvalita se nějak nedostavila :( Asi na nás na všechny padá nějaká zimní únava nebo se všichni šetřili na večerní afterparty v Apolu - tam sme to vyhráli všichni :) Jarda je stále jen "kaluž před rohožkou" Aleny bytu, Alena nosí tygrovanou práskačku, která se nosila v 60. letech... atd. - jednoduše - zase byla "prdel" :))) a kdo nepřišel, o hodně přisel. Jen doufám, že se Míra Tomášků dostal v pohodě někam do domů... Co Míro?

Výsledky sobotních zápasů

Žebříček Jihočeského poháru 2008

 

P.S. chystá se i nějaké to video, ale je to docela náročný na čas, takže si ještě chvili počkejte, taky se musím někdy vyspat ;)    Pavel.

Žádné komentáře