SKS Rico Tábor

Sportcentrum Planá nad Lužnicí

AKTUÁLNĚ

RYCHLÉ INFO:
 Nadcházející turnaj (rozlosování)

Opět jsme Němcům ukázali kdo je nejlepší

O víkendu 20. - 21. 9. 2008 jsme se podruhé v krátké době vydali do Němcka do Chemnitzu navštívit místní "Krokodýly" :)  Tentokrát to bylo u příležitosti konání German Open 2008.

Celý článek o tomto turnaji si můžete prohlédnout ZDE

Výsledky potom najdete ZDE

A nakonec fotky, které jsou od Honzy Pulkrába.

 

Posledni komentare
04.10.2009 17:14:32: bazény, zastřešení
Páté kolo Jihočeského poháru 2008 je za námi...

Po prázdninové pauzičce se do Sporcentra v Plané nad Lužnicí vrátila série ricochetových turnajů - Jihočeský pohár 2008.

Účast na turnaji vypadala na první pohled jako velmi slabá, jelikož několik stabilních hráčů našeho klubu je buď zraněno, nebo si vymýšlí různé důvody, proč nemají čas. Na turnaj se přihlásilo 9 hráčů a všichni přijeli. 9 hráčů je vlastně úplně akorát, všichni jsme si dosytosti zahráli a i večerní návštěvu Apola jsme stíhali v naprostém klidu :)

Turnaj byl ráno zahájen, jak je již u nás zvykem dopolední hrou ve skupinách. Ze skupin se pak postupovalo jako vždy do finálového pavouka. Nešťastný los, který se Alan mimochodem pokusil zfalšovat, ale Jardíkovi naštěstí neunikne vůbec nic, svedl hned v prvním kolem finálové osmičky dohromady dva hlavní favority a to Alana Mačora a Přemka Špačka. V úžasném zápase, který byl bezpochyby jedním z vrcholů turnajů, měl nakonec větší touhu po vítězství Alan a postoupil tak do semifinále a následně do finále, kde na Alana čekal Jarda "Jardík" Kindl. Finálový zápas pak vyhrál Alan zcela hladce a zaslouženě si tak odnesl z turnaje první místo. Jarda druhé...

Za zmínku stojí jistě také výborná forma, v jaké se po prázdninách přijela ukázat Veronika Kadlecová, která zaslouženě brala na turnaji třetí místo. Na čtvrtém místě pak Pavel Holan, pro kterého je to jeho nejlepší letošní výkon. (p.s.: měl jsem štěstí na los).

Nakonec nelze zapomenout také na zcela tragický výkon Martina Vlacha, který musel pro svou nemohoucnost turnaj předčasně ukončit, aby si neudělal moc velkou ostudu. Pak se neukázal ani večer v Apolu... radši :)))

Výsledky sobotního turnaje

Aktuální žebříček Jihočeského poháru

Páté kolo Jihčeského poháru 2008

V sobotu 30. 8. 2008 se po letní pauzičce opět vrací na ricochetovou scénu Jihočeský pohár opět s maximální organizační kvalitou, doprovodným programem a nikdy nekončící zábavou :) Na všechny hráče a hráčky se těšíme, tak se nezapomeňte do čtvrtka 28. 8. 2008 přihlásit, jako vždy u Alana, a to osobně ;)

Poster - comming soon...

Länderspiel am 2. August 2008

V sobotu jsme si vyrazili zahrát do Německého Chemnitzu na mezinárodní turnaj družstev. Z naší strany to bohužel nemohlo být pojato oficiálně z různých byrokratických důvodů a tak jsme jeli vlastně jen na přátelské utkání. To nám ovšem nemohlo pokazit radost z výletu a ze hry, protože jsme vyrazili téměř celá táborská rico parta - takže v titulku tohoto článku by se asi více hodil nadpïs SKS Rico Tábor - Německo :) Naše sestava tedy nakonec vypadala takto: Alan Mačor, Přemek Špaček, Jarda Kindl, Luboš Falada, Pavel Holan, Mario Ďuračka, Jan Pulkráb, Martin Bohuslav, Alena Ďuračková, Simona Broukalová, Zdenča Vlachová Špačková, Denisa Paulasová a Veronika Kadlecová.

Vyrazili jsme s několikaminutovým zpožděním, nevadilo. Němci nám slíbili řízky k obědu, dostali jsme špagety, nevadilo. Hráli jsme v šíleně přehřáté hale s minimální cirkulací vzduchu, nevadilo. Němci slíbili po turnaji párty, nebyla - tak jsme si ji udělali jako vždy v Apolu :))) Prostě v sobotu jsme si nenechali zkazit náladu vůbec ničím.

Po organizační stránce byl turnaj ze strany Chemnitzkých krokodýlů zvládnut na jedničku. Na turnaj jsme dorazili v 10:20, rozdělili družstva na tým A a tým B a hned se začalo. Následoval oběd, po něm nechutné německé pivo a pak výborné moučníčky - Němci chtěli prostě vyhrát za každou cenu a věřili asi v to, že se jako správní Češi "přežereme" a pak se na kurtu ani nehneme. Opak byl pravdou - jen u mě to tedy pravda byla, jelikož jsem za celý turnaj nevyhrál ani jeden jediný set! Takže to asi vypadá na konec aktivní kariéry nebo hodně tvrdé tréninky, protože takhle by to fakt nešlo. Vrcholným zápasem turnaje byl dle očekávání mač mezi Alanem Mačorem a Johanesem Höferem. Velmi zajímavý zápas plný neuvěřitelných výměn se protáhl až do pátého setu, ve kterém byl nakonec po zásluze šťastnější Alan.

Oba naše týmy porazili své soupeře (i přes ty moje prohry) a tak jsme opět potvrdili své výsadní postavení v ricochetu.

Na závěr turnaje, jsme si s přátelskými kolegy z Německa dali večeři a jelikož se žádná párty nekonala, naskákali jsme do aut a vyrazili směr Apolo :) Tam se nakonec dostavilo jen pár skalních a nejméně unavených, takže poturnajová párty tentokrát nic moc, ale byla a to se cení :)

Deustche Version

Fotky od Jana Pulkrába:

Víkend ve velkém stylu a čtvrté kolo jihočeského poháru

Na termínovce Jihočeského poháru byla sobota 12. 7. 2008 vyznačena tučně a s poznámkou "L.F." Proč to? Protože čtvrté kolo jihočeského poháru se neslo ve znamení narozenin našeho hráče Luboše Falady.

O specialitky tedy nebyla v tomto kole Jihočeského poháru nouze. Všechno vypuklo již v páteční podvečer u Luboška na Chaloupce :) Luboš připravil občerstvení a trochu dobrého pití pro všechny známé a udělal na své Chaloupce předběžnou kolaudaci. S vědomím, že v sobotu budou od 9 ráno hrát ricochet o cenné body do jihočeského žebříčku, se zábava táhla až do brzkých ranních hodin a našli se i tací, co to řekněme - "neustáli" :))) Z večera se dochoval i nějaký ten obrazový materiál, za který poděkujme Martinovi Vlachovi...

 

 

V sobotu se po páteční "párty" nechtělo nikomu moc vstávat a tak se čtvrté kolo Jihočeského poháru rozjelo trochu se zpožděním, ale co to ráno stejně bylo všem jedno :) Do Plané nad Lužnicí si přijelo tentokrát zahrát úctyhodných 19 hráčů a hráček. Mezi nimi samozřejmě nechyběla jihočeská elita v podobě Přémy, Alana a Jardy ani jihočeská krása v podobě Zdenči :)

První fáze turnaje se již tradičně rozehrála ve čtyřech skupinách, vítězové skupin postupovali mezi nejlepších 8, druzí ze skupin si zahrály o TOP8 s nasazenými hráči. Po pátečním alkoholovém opojení se hned ráno na kurtě objevila dvě nepěkná "zranění" - je vidět že alkohol a sport k sobě vůbec nepatří!!! Hlavně u Zdenči asi všichni věřili, že doopravdy nesimuluje... auky auky :( V odpoledních zápasech to pak nepěkně odnesla noha Franty Kukače, ten se to snažil rozhýbat, ale turnaj nakonec ani nedohrál!!!

Raní protahování hry a průběžné pospávání většiny hráčů různě rozložených po celém fitku během celého dne protáhlo turnaj až do pozdních hodin a to nás večer čekala ještě další akce. Luboš přeci slaví večer narozeniny v Apolu, tam nikdo nesmí chybět a hlavně Luboš slíbil, že letos na svoji oslavu přijde také!!! V zájmu včasného příchodu do Apola jsme se tedy rozhodli nedohrávat o všechna umístění, kromě prvních čtyřech, ostatní pak dostali body podle umístění ve skupinách a podle postupu ve finálovém pavouku průměrem ;)

A jak že turnaj vlastně dopadl? Semifinálová čtveřice ve složení Alan Mačor, Přemek Špaček, Luboš Falada a Jarda Kindl předváděla perfektní ricochet a tak si postup až do závěru turnaje bezesporu všichni zasloužili. V prvním semifinále Alan nedal Lubošovi moc šancí a zajistil si hladce postup do finále. Druhý semifinálový zápas byl o poznání dramatičtější. Namotivovaný Jarda po finále velmi toužil a tak do Přemka šlapal, jak jen mohl, ale bohužel to nestačilo, Přéma vyhrál 2:1 a postoupil tak do finále. Následovat měl zápas o třetí místo, který však Luboš kvůli své neuhasitelné žízni skrečoval a "mazal" do Apola :) Finálový zápas v podání Alana Mačora a Přemka Špačka přitáhl ke kurtu mnoho diváků a ono se bylo doopravdy na co koukat! Krásný ricochet, oba hráli perfektně, avšak napětí se a pochyby o možném vítězi se nedostavily. Alan nenechal nikoho ani na chvilku zapochybovat o tom, kdo je v tomto zápase pánem a vyhrál zcela jednoznačně 3:0 a upevnil si tak pozici leadera Jihočeského poháru 2008.

A jak že dopadli ostatní? Tady jsou kompletní výsledky z turnaje - koukejte jen na konečnou tabulku, na západy v pavouku jen na ty "nahoře" ;) Aktuální žebříček Jihočeského poháru 2008 potom naleznete ZDE. Foto dole ;)

Třetí kolo Jihočeského poháru

V sobotu 10. 5. 2008 se opět sjeli nejlepší "ricocheťáci" do Sportcentra v Plané nad Lužnicí, kde se odehrálo třetí kolo, již velmi prestižního, Jihočeského poháru. Turnaj proběhl ke spokojenosti všech, kromě Alana. Zkončil tentokrát až na pátém místě a to ho tak trochu "žere" ještě dneska :) A takhle sám Alan komentoval svůj výkon: "Stálo to za prd, příště musim máknout, vždyť letos je to moje poslední šance na výhru. Přema už se na mě moc dotahuje :(" Jako vždy, i tentokrát se Jihočeský pohár podařil. Body se rozdaly, občerstvení všem chutnalo a na párty po turnaji se vše rozebralo po taktické stránce. No prostě paráda :)

 

Výsledky:

Konkrétně nikdo neví, já u toho nebyl, protože jsem byl na operaci se slepákem, který mě trochu potrápil a Alan? No přeci by jste po něm nechtěli něco jako výsledky turnaje :)))

Každopádně konečné pořadí bylo následovné:

1. Přéma Špaček

2. Luboš Falada

3. Jarda Kindl

4. Miloš Stíba

5. Alan Mačor

6. Martin Vlach

7. Tonda Miloschwitsch

8. Zdenča Vlachová / Špačková

9. Pavel Jirkovský

10. Luděk Dvorský

11. Mario Ďuračka

12. Jarda Široký

13. Adam Široký

 

Aktuální žebříček:

Žebříček Jihočeského poháru 2008

 


 

A co bude dál? Další kolo Jihočeského poháru se hraje 12. 7. 2008 a buďte si jistí, že to bude hodně velké!!! Čeká se nabitý program i startivní listina hráčů, takže je na co se těšit. A ještě malá ochutnávka z července - těšte se na vyhlídkové jízdy parníkem :)))

 


 

Ahoj všem!

Velmi se omlouvám za dočasnou neaktuálnost stránek našeho "sqělého" klubu. Okamžitě začínám pracovat na nápravě!!!

A na co se můžete v nejbližší době těšit?

- termínovka Jihočeského poháru

- aktuální žebříčky

- info o proběhlých i nadcházejících turnajích

- zaktualizování našich soupisek a týmů

- a možná další věci co mě nebo někoho z vás napadnou ;)

Slušné výskedky z víkendu :)

Další bodíky do žebříčku ČRA byly rozděleny v sobotu 12. 4. Z našich hráčů z SKS Rico Tábor se kluci rozjeli na turnaj kategorie A a B.

"A"čkový turnaj se konal letos poprvé na jihu Čech v Jindřichově Hradci, takže jsme to měli kousek. Možná i to byl důvod naší "hojné" účasti - Alan Mačor, Jarda Kindl, Luboš Falada, Přemek Špaček a Martin Vlach - to byla naše soupiska. V Jindřichově hradci se zadařilo a tak kluci dopadli velmi dobře, však koukněte do výsledků. Speciální cenu by si za sobní zápasy zasloužil Martin Vlach, který sice neobsadil žádnou z předních pozic, ale v turnaji odehrál neuvěřitelných 23 setů!!! Škoda, že na to se nehraje :)))

Výsledky "A"čkového turnaje

Na "B"éčko se na Pražskou Palmovku vydal osamocený kůň Michal Duba. Prý ho tady kritizuju docela často, tak ho mám jednou taky pochálit, no tak teda jo - Míšo super, konečně se zadařilo :) Michal hrál o víkendu v dobré formě a obsadil na "B"éčku šesté místo k čemuž mu patří upřímná gratulace :)

Výsledky "B"éčkového turnaje

 


 

Aktualizovaný žebříček

 


 

1  
2  
3